Naše stavby rozumí vašim investičním možnostem a potřebám

Potřebujete objekt pro své podnikání? Svěřte jej do naší péče. Ve stavbách komerčních objektů, které nevysávají vaše účty jsme opravdu dobří! Byli jsme první v ČR, kdo postavil administrativní budovu v pasivním standardu. Dobře nám slouží a šetří nám spoustu peněz. Ostatně se můžete stavit, rádi vás provedeme.

Proč byste svůj nový objekt měli svěřit do našich rukou?

Protože umíme stavět energeticky nenáročné budovy. Naše domy vám rozumí. Projektujeme je pro pohodu lidí. Veškeré technologie a vybavení přizpůsobíme přesně podle vašich potřeb. Na příkladu vlastní administrativní budovy Otazník vám dokážeme, že nesrovnatelně větší budova může mít stejné provozní náklady, jako větší rodinný dům. Ročně tak můžete ušetřit až 90 % nákladů na vytápění, chlazení, ohřev teplé vody a osvětlení.

Pro stavbu používáme vysoce kvalitní a certifikované materiály. Celková funkčnost a životnost pasivního domu je zásadně ovlivněna nejen použitými materiály, ale také kvalitou projektu – máme erudované projektanty a pracujeme v souladu s evropskými normami pro pasivní a nízkoenergetické stavby.

Naši architekti Vám pomohou navrhnout ideální a pohodové místo pro Vaše pracovní prostředí. Garantujeme vysoké úspory za vytápění, chlazení, osvětlení a ohřev vody. K tomu od nás získáte záruky a plný servis.

Stavby pro podnikání a veřejný prostor 1

Jak je to s úsporama?

Spotřeba energie u pasivních budov je až o 90 % menší než u běžných staveb. Na objekt musíme nahlížet komplexně, a to především z hlediska úspor energií. U rekonstrukce lze toho dosáhnout např. zateplením střechy, výměnou oken, zateplením fasády a instalací nuceného větrání s rekuperací. Poté je vhodné řešit zdroj tepla, jehož potřeba je v pasivních budovách velmi malá. Chceme-li snížit závislost na dodávkách energií, jejichž cena neustále roste, nesmíme zapomenout na obnovitelné zdroje, které snižují náklady za energie. Jedná se především o solární systémy pro ohřev teplé vody a vytápění, fotovoltaické systémy na výrobu elektrické energie ze slunce nebo kotelny na biomasu.

Revitalizace a rekonstrukce komerčních objektů a staveb pro veřejný prostor:

Poradenství, vypracování úvodních stavebně–energetických studií
Vypracování energetických zhodnocení (audity, PENB, znalecké posudky)
Vypracování projektové dokumentace a rozpočtových nákladů
Projekční a inženýrská činnost v jednotlivých fázích přípravy
Komplexní realizace stavební a energetické části (systémy pro vytápění budov, ohřev vody, měření a regulace, osvětlení)
Inteligentní systémy řízení
Zajištění financování projektu ve spolupráci s partnerskými bankami
Energetický management (efektivní řízení a snižování spotřeby energie)
Dotační management

Reference staveb pro podnikání a veřejný prostor

Ve stavbě administrativních a komerčních nízkonákladových budov jsme experti. Rádi Vám pomůžeme s realizací.