Nabídka práce v Ostravě ve společnosti INTOZA

Máte zkušenosti v oboru stavebnictví? Hledáme odborníky do našeho týmu.

Rozpočtář

Jaká bude Vaše náplň práce

  • sestavování a kontrola rozpočtů
  • evidence a kontrola výkazů výměr
  • příprava podkladů pro cenové nabídky
  • komunikace s potenciálními i současnými klienty
  • účast na jednáních s investory
  • sledování plánovaných projektů

Co požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • praxi ve stavebnictví – zkušenosti s tvorbou rozpočtů
  • praxi s organizací poptávkového a výběrového řízení
  • základní znalosti v oblasti TZB, v projekční činnosti a čtení CAD výkresu
  • znalost rozpočtových programů (BUILdpower, KROS, apod.)
  • výbornou znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme

  • nástup možná dle dohody
  • velmi dobré pracovní podmínky a platební ohodnocení
  • moderní technické zázemí

Pošlete nám svůj životopis

Procházet

Maximální povolená velikost souborů je 10 MB